Surgery Halka Arz Kaç Lot Verdi?

Surgery Halka Arz Kaç Lot Verdi?
Surgery halka arz kaç lot verir, katılım endeksine uygun mu, Surgery hisse ne zaman işlem görecek Sur tatil evleri halka arz helal mi, hangi bankalarda var

Sur Tatil Evleri GYO'nun halka arz başvurusu SPK tarafından onaylandı ve talep toplama tarihi belli oldu. İşte Surgery halka arzıyla ilgili merak edilen detaylar.

Sur Tatil Evleri GYO Halka Arz Tarihi: 7-8 Aralık 2023

SUR TATİL EVLERİ GYO (SURGY) HALKA ARZ NE ZAMAN?

Sur GYO'nun halka arzı için talep toplama tarihi 7-8 Aralık 2023 olarak belirlendi. Bu tarihlerde yapılacak talep toplama işlemi, Sabit Fiyatla Talep Toplama yöntemiyle gerçekleştirilecek.

Halka Arzda Kaç Lot Verilecek?

SUR TATİL EVLERİ HALKA ARZI KAÇ LOT VERİR?

Sur Tatil Evleri GYO'nun halka arzında Yurt İçi Bireysel Yatırımcılara eşit dağıtım yöntemi uygulanacak. Toplam lot sayısı 45 milyon olacak ve bu lotların %80'i Yurt İçi Bireysel Yatırımcılara, %20'si ise Yurt İçi Kurumsal Yatırımcılara ayrılacak.

Hangi Bankalarda Var?

SURGY HALKA ARZ HANGİ BANKALARDA VAR?

Sur Tatil Evleri GYO'nun halka arzı, Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş. liderliğinde ve İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş. eş liderliğinde gerçekleştirilecek. Halka arza katılım için belirlenen bankalar arasında Ak Yatırım, Akbank, Alan Yatırım, ICBC Turkey, Strateji Menkul Değerler bulunmaktadır.

Katılım Endeksine Dahil Edilecek

KATILIM ENDEKSİ’NE DAHİL!

Sur Tatil Evleri GYO'nun halka arz fiyatı yüzde 20,05 iskonto ile 49,18 TL olarak belirlendi. Ayrıca, halka arz edilecek payların yüzde 80'i yurtiçi bireysel yatırımcılara, yüzde 20'si ise yurt içi kurumsal yatırımcılara tahsis edildi. Bu paylar aynı zamanda Borsa İstanbul Katılım Endeksi'ne dahil edilecek.

Surgery Halka Arzı Detayları ve Notlar

SURGY HALKA ARZI HAKKINDA

SURGY'nin halka arzı ile ilgili bazı detaylar şu şekildedir:

  • Borsa Kodu: SURGY
  • Halka Arz Tarihleri: 7-8 Aralık 2023
  • Halka Arz Fiyatı: 49,18 TL
  • Halka Arz Yöntemi: Sabit ile Talep Toplama esasına göre En İyi Gayret Aracılığı

Halka Arz Sonrası Sermaye ve Açıklık Oranı

Mevcut Çıkarılmış Sermaye: 145.000.000 TL Halka Arz Sonrası Sermaye: 167.500.000 TL Halka Açıklık Oranı: %26,87 Halka Arz Büyüklüğü: 2.213.100.000 TL

Fon Kullanım Yeri

FON KULLANIM YERİ

Halka arzdan elde edilen gelirin büyük bir kısmı, Sur Tatil Evleri Antalya Projesi'nin finansmanına ayrılacak. Ayrıca, işletme sermayesine de destek sağlanacak. Bu şekilde, elde edilen fonun etkili ve verimli bir şekilde kullanılması hedefleniyor.

Surgery Halka Arzında Yer Alan Bankalar

Surgery halka arz kaç lot verir, katılım endeksine uygun mu, Surgery hisse ne zaman işlem görecek Sur tatil evleri halka arz helal mi, hangi bankalarda var

Halka arzda liderlik Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından yapılacak. Ayrıca, Akbank, Alan Yatırım Menkul Değerler A.Ş., ICBC Turkey Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Strateji Menkul Değerler A.Ş. gibi kurumlar da işlemi gerçekleştirecek olan banka ve aracı kurumlar arasında yer alıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir