Ağrı’nın Taşlıçay ile Doğubayazıt ilçeleri arasında bulunan Balık Gölü ve çevresinde kar yağışı nedeniyle köy yolları kapandı.
Balık Gölü ile ulaşım sağlandı
Ağrı’nın Taşlıçay ilçesine bağlı Balık Gölü çevresinde etkili kar yağışı ve tipi nedeniyle kapanan köy yolları 5 gün süren çalışmanın ardından ulaşıma açıldı.
YAYINLAMA:
GÜNCELLEME:
![Balık Gölü ile ulaşım sağlandı 1](https://cdn.karakosehaber.com/gallery/15_1.jpg)
![Balık Gölü ile ulaşım sağlandı 2](https://cdn.karakosehaber.com/gallery/15_2.jpg)
Ağrı’nın Taşlıçay ile Doğubayazıt ilçeleri arasında bulunan Balık Gölü ve çevresinde kar yağışı nedeniyle köy yolları kapandı.
![Balık Gölü ile ulaşım sağlandı 3](https://cdn.karakosehaber.com/gallery/15_3.jpg)
aşlıçay İlçe İl Özel idaresi ekipleri tarafından Tanyolu, Yeltepe ve Gündoğdu köyleri ile birlikte çok sayıda mezranın yolu 5 gün süren çalışmanın ardından ulaşıma açıldı. Boyu 8 metreyi bulan kar kütleleri ekiplere zor anlar yaşattı.
![Balık Gölü ile ulaşım sağlandı 4](https://cdn.karakosehaber.com/gallery/15_4.jpg)
aşlıçay İlçe İl Özel idaresi ekipleri tarafından Tanyolu, Yeltepe ve Gündoğdu köyleri ile birlikte çok sayıda mezranın yolu 5 gün süren çalışmanın ardından ulaşıma açıldı. Boyu 8 metreyi bulan kar kütleleri ekiplere zor anlar yaşattı.
![Balık Gölü ile ulaşım sağlandı 5](https://cdn.karakosehaber.com/gallery/15_5.jpg)
Zaman zaman tipi ve kar yağışına yakalanan ekipler 24 saat çalışarak vatandaşların mağduriyetini giderme konusunda yoğun çaba sarf etti.